Keď sa cvičenie zmení na zásah

Tak bolo aj dnes 30.10.2021. Veliteľ si pre nás pripravil cvičenie, no pár minút pred jeho zahájením nás kontaktovalo operačné stredisko. Vyslali nás na zásah na pomoc HAZZ Šamorín s odčerpávaním vody do Dunajskej Lužnej. Niekedy sa však môžeme ponáhľať ako chceme, sú veci, ktoré ovplyvniť nedokážeme. Keďže sa nejednalo o život ohrozujúci stav, museli sme počkať na servisného technika, ktorý vytiahol výťah zo šachty, aby sme z nej dokázali odčerpať vodu. Čakanie sme využili na prípravu techniky, aby samotný zásah prebehol maximálne efektívne.

Je jedno, aké cvičenie mal na dnes pre nás veliteľ pripravené. To nám neutečie. Najlepšie nás na zásah vždy pripraví ostrý zásah, lebo len život dokáže pripraviť naozaj nepredvídateľné situácie.
My sme tu stále pripravení postaviť sa za vás a pomôcť vám v každom čase. Ak máte problém, ktorý potrebujete riešiť, neváhajte nás kontaktovať, alebo ak sa nejedná o život ohrozujúci stav, vypíšte nám rovno požiadavku na zásah.