Stále sa niečo deje

V našej DHZ Rovinka sme partia ľudí, ktorí chcú byť osožní a pomáhať druhým.

Uplynulý víkend 23.10.2021 sme zabezpečovali asistenčné hliadky a technickú výpomoc nultého ročníka Jesenného Rovinčianskeho hodovania. Obec akciu organizovala v režime OTP, čo pre nás znamenalo zvýšenú pozornosť pri kontrole vstupov. Tu sa musíme poďakovať všetkým, ktorí sa na akcii zúčastnili, že nám situáciu naozaj uľahčili a boli voči nám milí a ústretoví.
Jednou zo súťaží bolo tiež vyrezávanie tekvíc, čo znamenalo zvýšenú záťaž pre zdravotnú hliadku. Naša Zuzka je však veľmi skúsená a hravo zvládla všetkým pomôcť. Vyrezané tekvice boli naozaj úžasné a deti boli mimoriadne kreatívne.

Víkend sa však pre nás týmto neskončil a hneď na druhý deň ráno sme boli vyslaní na likvidáciu osieho hniezda.
Aj začiatok týždňa bol náročný. V pondelok večer sme boli nasadení do pátracej akcie po troch malých deťoch. I keď celá akcia skončila až nadránom, bola to akcia so šťastným koncom a to máme radi.

Stále sa niečo deje a my sme tu stále s vami a pre vás.