Pátranie úspešne ukončené

nočný zásah

V pondelok 25.10.2021 vo večerných hodinách sme prijali oznámenie o troch nezvestných maloletých deťoch. Sme pripravení vždy vyraziť a pomôcť. Dôvod výjazdu bol pre nás natoľko dôležitý, že sme do terénu vyslali všetku našu dostupnú techniku. To znamená Iveco Daily, aj Ford Transit. Pripojili sme sa k dobrovoľným hasičom zo Šamorína a k polícii, ktorí prehľadávali svoje úseky. Do terénu sme vyslali dva samostatné pátracie tímy, s ktorými sme dôkladne prečesali celý pridelený priestor. Dnešná akcia mala dobrý koniec a deti sa našli.
Ďakujeme všetkým našim zúčastneným členom, že tak ako vždy obetavo a zodpovedne pristupujú ku každému jednému výjazdu. Veríme, že podobných akcií bude v našich životoch čo najmenej, ale stojíme vždy pri vás pripravení zasiahnuť.