Ladislav Jediný – Medveď

Síce s malým oneskorením v kontexte udalostí, ale predsa, Vám tento týždeň prinášame predstavenie nášho ďalšieho člena Lacka. Je jedným z členov, ktorý sa k nám pridal ihneď pri vzniku DHZ a je aj členom výjazdovej jednotky DHZo Rovinka. Viac o tom, čo nasmerovalo jeho kroky k nám, Vám prezradí on sám.

Laco Jediný (Medveď)

Už dávno som pochopil, že ak chcem, aby bol svet lepší, nedokážem ho zmeniť celý odrazu. Dokážem však zmeniť svet okolo seba. Aj preto pre mňa dobrovoľníctvo nie je len módny trend, alebo zabíjanie voľného času. Dobrovoľníctvo je pre mňa životný štýl a mám radosť, keď môžem pomôcť niekomu vo svojom okolí. Obzvlášť veľký potenciál zlepšenia sveta okolo mňa vnímam v deťoch a mladých. Venujem sa teda ich rozvoju či už medzi skautami, alebo aj v krúžku našich mladých hasičov, či v rámci programu DOFE.

PS: My už len dodáme, že pečie aj úžasné palacinky